http:www.yenidogruhaber.com
 

PKK'lı kadın Militanlardan ilginç itiraflar. Bu ilk itiraf değil.

PKK'lı  Kadın teröristten iğrenç itiraf!

Terör örgütünün çirkin yüzü bir bir ortaya çıkıyor. 

Güvenlik güçlerine teslim olan bir kadın terörist ifadesinde kaçmaya çalıştığı için ceza olarak tecavüze uğradığını söylerken, başka bir terörist ise tecavüz sonucu hamile kalan bir kadın teröristin nehre atılarak öldürüldüğünü belirtti. 

Güvenlik güçlerine teslim olan Havin Roj kod adlı kadın terörist, ifadesinde Suriye’nin Derik şehrinde 1 ay boyunca yeni katılım eğitimi aldığını ve eğitimler esnasında örgütün iç yüzünü anlayarak kaçmaya karar verdiğini ancak kaçarken yakalanarak zindana atıldığını üstelik zindanda kaldığı süre zarfında Kemal kod adlı teröristin kendisine defalarca tecavüz ettiğini belirtti.

Zindanda yaşadıklarının örgüt için sarfettiği olumsuz söylemlerine karşılık verilen bir ceza olarak uygulandığını söyleyen kadın terörist, ''Yaşadıklarımı herkesle paylaşmak istiyorum. Benim başıma gelenler gençlere ibret olsun, terör örgütünün gerçek yüzünü herkes görsün'' dedi.

Güvenlik güçlerine teslim olan Gülistan kod adlı başka bir terörist ise ifadesinde, sözde örgüt üst düzey yöneticisi olan Ebubekir kod adlı teröristin Rojin kod adlı kadın teröriste tecavüz ettiğini ve bu tecavüz sonrasında hamile bıraktığını, bu durumun ortaya çıkarak anlaşılması üzerine kadın teröristin 6 aylık hamile iken Dicle Nehri'ne atılarak öldürüldüğüne tanık olduğunu söyledi. 

Bu ifadelerden öncede PKK terör örgütünde benzer itiraflar gündeme gelmiştir. 

PKK terör örgütü örgüt içi seks rezaletleriyle sık sık gündeme geliyor. 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
KİRALIK EV
SİZE AYRILDI