http:www.yenidogruhaber.com
 

THY resmi internet sitesinden yapılan açıklamada çeşitli alanlarda görevlendirilmek üzere Lise mezunu çok sayıda personel alınacağı duyuruldu.

THY, Lise Mezunu 1600 Personel Alacak

Yeni hizmete açılan İstanbul Havalimanı ile beraber filosunu genişletmeye başlayan THY, en az lise mezunu adaylar arasından bin 600 kabin memuru alımı yapacağını açıkladı.

Dünyada en tanınmış hava yolu şirketi markası olan Türk Hava Yolları  en az lise mezunu adaylar arasından 1600 kabin memuru alımı yapacağını duyurdu.

"YANCI DİLİNİZİ GELİŞTİRİN" UYARISI

Kpss Cafe'de yer alan habere göreTürk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, kabin memuru alımlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Ekşi, "THY bünyesinde 11 bin kabin memuru ile size hizmet ediyoruz. Kabin ekibimizin hepsi İngilizce biliyor. 1193'ü İngilizce dışında ilave bir yabancı dil, 112 kişi ise 3. bir yabancı dil konuşuyor. Bu ekibin bir parçası olmak için İngilizcenizi geliştirin" şeklinde konuştu.

DUYURULARI İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILIYOR

İstanbul Havalimanı'nın açılması ile birlikte daha fazla personele ihtiyaç duyan THY bu konudaki girişimlerine İstanbul Havalimanı açılmadan önce öngörüde bulunarak başlamıştı. İstanbul Havalimanı ile beraber filosunu daha da büyütmeye hazırlanan Türk Hava Yolları Kabin görevlisi ihtiyacını karşılamak için 2019 yılı içerisinde 1600 kabin görevlisi alımı daha yapacak. Türk Hava Yolları Kabin Memuru ve diğer pozisyonlarla ilgili personel alım duyurularını resmi internet sayfası üzerinden yayımlıyor.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
KİRALIK EV
SİZE AYRILDI