http:www.yenidogruhaber.com
 

Melikgazi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç Vefa gecesine katılım yoğundu.

Cumhur İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Memduh Büyükılıç Vefa gecesinde tüm kaytılımcılara teşekkür etti. 

Başta Melikgazi Belediye çalışanları olmak üzere tüm belediyelerde çalışan personele çalışmalarından ötürü teşekkür ederek MHP ve AK Parti Genel başkanlarına 17 + 1 belediye başkanlığı mazbatasını takdim etmek istediğini belirtti.

Kimseye küsme darılma, kenara itme hakkımız yok diyen Dr. Memduh Büyükkılıç Cumhur ittifakı seçim çalışmalarında görev yapan parti yöneticilerine gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum dedi. 

MHP il başkanı il yönetimi ve Kadın kolları başkanlarının da yer aldığı yemekli toplandı kuranı kerim ve dualar içinde tamamlandı. 

Büyükşehir Belediye başkanı Mustafa Çelik'e Melikgazi belediye başkanı ve Cumhur ittifakı Kayseri Büyükşehir belediye başkan adayı dr. Memduh Büyükkılıç çiçek buketi ile çalışmalrından ötürü teşekkür etti. 

Toplantıya çok sayıda Cumhur ittifakı yönetim kadroları, esnaf ve sivil toplum örgütü mensupları ve Sitemiz yazarlarından Selim Tunçbilek'te katıldı. 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
KİRALIK EV
SİZE AYRILDI